O tema atat de discutata si totusi parca atat de evidenta. Pe cat de complicata pe atat de simpla. Pe cat de imposibila totusi prezente mereu in existenta noastra. Pe cat de frustranta uneori pe atat de revigoranta deseori.... Alfa si omega, Ying si Yang , inceputul si sfarsitul....
Divinitatea insasi daca stii sa te ridici la nivelul ei.


Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu